Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: koňakové bombičky'

Od: ZuSka

Vloženo: 10.12.2005 23:54:44

vodu, margarin, cukr a kakao dame varit, az se zacne varit, pridame sojovou mouku, provarime 10 minut, stahneme z ohne, vmichame cukrar. kakaovou polevu a za obcasneho michani (tuk by se usazoval nahore) nechame zchladnout. Nechame pres noc uzrat a pak slehame, dokud hmota nezmeni barvu.
Pak sackem se specialni trubickou strikame na mensi buflery potrene CKP do tvaru spicek, nechame zatuhnout v lednici a pak plnime naplni, ktera je z prevarene vody, fondanu, sus. mleka, rum. aroma a potr. barviva (do horke vody zaslehame fondan, po jeho uplnem rozpusteni susene mleko a pak dochutime a obarvime). K plneni se nejlip hodi trychtyr, do ktereho napl nalijeme, ucpeme otvor a davkujeme temer plne bombicky.
Pak je sackem s rezanou trubickou uzavreme zbytkem hmoty (kdo by se zabejval tim, ze v normach je k zavirani tukovy krem? ;]) a po zatuhnuti potahujeme v redene CKP.
Presny pomer surovin si nepamatuju, ale aspon ze takhle, ne? ;))


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pátek 25. června 2021
svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.