Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Snese se krém na dort s marcipánem?'

Od: eliška

Vloženo: 14.9.2008 18:45:58

I když od posledního příspěvku uplynulo hodně času, snad budou k něčemu i moje zkušenosti. I já prošla zkušeností roztékání potahovací hmoty míchané s pravým marcipánem. Ještě že si svatební dort odvezli v pravý čas. Ale! Jednoduše řečeno, není lednice, jako lednice.Časem jsem zjistila, že v lednici se systémem chlazení "no frost" se mi nejen roztékají /a to doslova/ potahovací hmoty, ale vlhnou laskonky,jádrové kornoutky atd.
V obyčejné lednici ne. Teď budu dělat test tak,že si vyrobím různé věci dvojmo a budu zkoušet, co na to lednice.Chtěla bych si koupit ještě jednu velkou lednici s prosklenými dveřmi, abych měla prostor na velké svatební dorty,ale mám obavy, že za ni vydám spoustu peněz a ona mi zase bude dávat "vlhký" chlad. Pokud m ůžete, prosím sdělte svoje zkušenosti.Děkuji.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pondělí 27. září 2021
svátek slaví Jonáš, zítra Václav

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.