Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: kokosový kmen'

Od: zdes

Vloženo: 22.10.2005 22:03:35

Právě jsem se pídila po tom samém a našla jsem toto:
------------
Kokosový kmen
20 dkg moučkového cukru; 20 dkg kokosu; 5 dkg kakaa; 15 dkg 100% tuku rozpustit; 2 až 3 lžíce rumu; 1 vejce - Udělat těsto, zavinout do alobalu, krájet plátky.
------------
A jinde jedna paní povídala (vlastně psala :))) toto:
------------
Letos jsem vyzkoušela jedno nové cukroví, které chutná jako kokosový kmen prodávaný na pouti.
KOKOSOVÁ HNÍZDA: 8 dkg másla, 24 dkg cukru, 4 vařené žloutky-prolisované, trošku rumu, 8 lžic nastrouhaného kokosu, čokoláda na vaření, kokos na obalení. Utřeme máslo,cukr rum a žloutky.Pak přidáme kokos. Z hmoty uděláme kuličky,které hned obalíme v kokosu. Uprostřed kuličky uděláme vařečkou důlek a zakápneme rozehřátou čokoládou. Tak jsem udělala kuličky z půlky hmoty a do druhé jsem přidala kakao a hned mám zas dva druhy cukrový. Je to moc dobré, sice sladké, ale dobré a nejen dětem to moc chutná a hlavně mohou pomáhat...
----------
Tak třeba se Vám to, Terrys, hodí??? Upozorňuji, že jsem to nezkoušela, jen přeposílám to, co jsem před 5-ti minutami našla. Zdes.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota sobota 24. února 2024
svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.