Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: zdobení K2'

Od: Helena

Vloženo: 13.7.2008 15:13:53

Potahovací hmota K2 je čistě bílá, ozdoby na potažený dort K2 můžete přilepit vodou - tzn. krajky, menší plastické ozdůbky, ale např. kytičky, lístky, mašle apod. je vhodné přilepit roztopeným Mohrenglanzem vanilkovým - bílým, je totiž hustý a rychle tuhne, stačí trošku roztopit (nepřepálit!), dát do papír. kornoutku a dle potřeby jen trošku nastříkat a ozdoby přilepit. Když v kornoutku ztuhne, tak se dá do mikrovlnky rozmrazit a znovu použít. Tento přípravek dostanete zakoupit u firmy Fiala, zasílá i na dobírku, je jen ve 2,5 kg balení, ale Mohgerglanzem se dají polévat cukroví, zdobit řezy apod. Takže je i na jiné využití než na přilepování ozdob.
Přemýšlela jsem o jedné věci, ale nevyzkoušela jsem ji. Co kdyby se roztopená bílá čokoláda dala do kornoutku a pokud by se nepoužívala moc řídká tak si myslím že by taky šlo lepit.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota 25. září 2021
svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.