Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Zmrzlina doma'

Od: Nadšenec

Vloženo: 17.06.2008 0:06:35

Dobrý den, mám prosbu, je tu plno profesionálů, poradí někdo? Nemám s prodejem zmrzliny nic společného, jen ji máme rádi a proto jsem letos rodině nadělil jednoduchý výrobník zmrzliny (na webu ho uživatelé chválili, jde o nádobu s dvojitými stěnami, mezi nimi je gel - na dvanáct hodin se dá do mrazáku ledničky, pak se do něj nalije zmrzlina, nasadí se poklop s metlou, která pomalu míchá.)
Od dealera z Opočna jsem si koupil vanilkový mixar, rozmíchal jsem dávku ve dvojnásobku vody, ale ani po hodině šlehání směs nezhoustla, zkoušel jsem to několikrát, přidával jsem vodu, nebo naopak směs, ale nic. Při posledním pokusu jsem dal celý míchající strojek do mrazáku, kde je 18 pod nulou, ale taky nezhoustla. Když vypnu strojek a nechám jí v mrazáku, tak ztuhne, ale jsou v ní ledové krupky vody. Co dělám špatně?


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je čtvrtek čtvrtek 23. května 2024
svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.