Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Pečení v silikonové formě - velikovoční beránek'

Od: Listopad30

Vloženo: 31.03.2008 10:38:41

VěraHa ,tak já je nepřikrývala,pekla jsem na prostředku,vlastně v tý úrovni pod prostředkem,ale né až na spodní drážce,něco mezi,snad jste to pochopila kde,čas ale nevím,když byl na vrchu růžový,tak jsem zkoušela píchnutím špejle,typla bych že tak kolem1 hodinky,mlus,mínus.Opravdu nevím.

Ateď ten recept

TVAROHOVÁ BÁBOVKA ČI BERÁNEK
4vejce,25dkgtuku[hera.....],25dkg[může být i moučkový],1zelený tvaroh[ne ten ve vaničce,ale balený jako máslo],25dkg hladké mouky,1prášek do pečiva.
Tuk,žloutky a cukr utřít,přidat,tvaroh,zamíchat,pak přidat mouku se zamíchaným kypř.pr. do peč.,zamíchat a nakonec opatrně lehce vařečkou vmíchat sníh z bílků.
Do formy vkládat lžící[já to tam naplácala tou vařečkou co jsem to míchala a pak jsem to ještě uhladila a malinko natřela od středu směrem ke krajům aby nebyl moc vypouklej-snad to pochopíte jak to myslím] a pak na mírném ohni[troubě]pečemetřičtvrtě - 1 hodinu.Já to pekla na 160°c v normální troubě elektrický-bez horkovzduchu.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý úterý 6. června 2023
svátek slaví Norbert, zítra Iveta a Slavoj

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.