Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: RACIONALNI STRAVA A CUKRARINA - NAJDE SE ODBORNIK?'

Od: Mirka

Vloženo: 2.8.2005 9:36:52

Milý Tomáši,

tak nějak jsem naštíru s časem odepsat na e-mail, ale tuto tíseň snad máme všichni...tedy se omlouvám.
K tomuto tématu mám své "polénko" k přiložení, neboť jsem jedněch zkoušek byla, bohužel, přítomna. Ano, jsem sama dost špatná z nedostatečné vzdělanosti výchovných složek. Neznalost surovin, atd - věčné téma.
Ale tak to v naší zemi je - vystuduji, vyučím se jsem přesvědčen, že s těmito, v podstatě, základními znalostmi vystaím po zbytek svého života /to se zde bohužel, dotýká i v mnoha případech našich univerzit/.
Takže RACIONÁLNÍ stravování je především životní styl, který má svůj vývoj, v poslední době velmi výrazný. Globalozování otázky do "netučných produktů" je velmi slabý argument. Je to o výběru kvalitních produktů jako jsou bioprodukty, ty se pak dále dělí na skupiny dle vlastního směru. Tedy odlehčené, dietetické či vegetariánské i zde jsou dva směry - úplní a částeční vegetariáni.
V každém případě třeba příprava dezertů má nádech asketizmu - strohosti, což však neznamená, že nemůže být chuťově výborná.
Není od věci dát příklad třeba na novém revolučním přípravku, který plně nahrazuje želatinu /živočišného původu/ - sypká substance kakaového másla.
Nějak jsem se rozepsala, a tak se budu snažit tomuto tématu věnovat článek celý.
Ale pište dotazy!!!
Věcné a konstruktivní otázky mě potěší - je třeba se dívat do budoucnosti a ne do minulosti.

Za vším hledej lásku!!!

Vaše Mirka


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pondělí 20. září 2021
svátek slaví Oleg, zítra Matouš

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.