Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Točená zmrzlina'

Od: Vašíček

Vloženo: 10.10.2007 8:36:27

Vážení, upozornění pro všechny.
V minulém roce jsem začínal s prodejem zmrzliny a nevěděl jsem o tom nic a sháněl jsme nějaký stroj. Oslovil jsem mimo jiné i v této rubrice hodně zmiňovanou firmu
"GAMYS"
která si stejně myslím si sem sama píše doporučení a reklamu, nedivil bych se ničemu!!. Po delším zvažování jsem si nakonec vybral jiný stroj. Následovalo několik velice nepříjemných a výhružných telefonátů z GAMYS , kde mi vyhrožovali že mě zničí, že vedle mě potaví svůj stroj a budou prodávat za náklady atd., dokonce nepřímo naznačili i napadení...Nic z toho se nakonec nestalo, ale neměl jsem dobré spaní.
Tedy: Chcete-li mít klid, nekupujte z GAMYS nic, jsou to lumpové a gauneři. Mimochodem, známý od nich stroj měl a servis do 48 hodin nebo výměna stroje jsou POHÁDKY a LŽI...papír snese všechno..
Takže jestli Vám všem můžu něco doporučit, tak se těmto lidem obloukem vyhněte. Véna


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 24. července 2024
svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.