Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'proč????'

Od: sikulka

Vloženo: 05.09.2007 12:35:43

Ahojky, doufám že se někdo připojí do mé diskuze.. víte co mi tak vadí. Jsem tedka čerstvá vyučená cukrářka. už pracuji ,ale boužel ne v cukrařině. mám velké plány do života a tak potřebuji si vydělat co nejvíce.. jen tohle co by chtěla tu nakousnout je! porč?? ta cukrařina je tak málo placená.. vždyt je to tak namáhavá práce.. mě ta cukrařina stašně baví..ale kdyby měl dělat v cukrně nebo v hotelu tak se neuživím s toho platu... ale strašně mě to tak mrzí,protože cukrařinu nechci opustit..ale co s tím mi naděláme..?? určitě nejsem sama koho to tak trápí..snad?
ale je to nechápavé.. si vem te že operátor ve skladě dostane víc než cukrář.. a to cukrařinu nemůže dělat každy jak se mu zachce.. na to musí mít zlaté ruce.. ach jo ta moc mě to trápí... a operátor.. ten s e na to nemusí ani učit.. a ještě je to tak jednoduché. ach jo.. :(


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pátek pátek 9. června 2023
svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.