Reklama
|
Přidat příspěvek do diskuse
|
Odpovídáte na příspěvek 'Re: špička na likérky' |
|
Od: Soptík |
Vloženo: 04.09.2007 7:31:49 |
| Jen by mě zajímalo, jak se s ní pracuje? Jaký má účel (tím se dělá těsto? nemáte náhodou někde vyfocen postup - vůbec totiž nevím, jak se špičky tvoří... |
|
|
|
Dnes je pondělí pondělí 15. června 2026
svátek slaví Vít, zítra Zbyněk
Top 5 měsíce
Reklama
Reklama
Reklama
|