Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Muzikal rez'

Od: Helena

Vloženo: 7.6.2007 16:20:58

Recept na muzikál je jednoduchý. upeč si pikotový plát,tenký.Z něj ukrojíš podélně pásek 4,5cm šířka. Na zbytek plátu natřeš karamelový krém,ten je z utaveného cukru na karamel,zalitého vařící smetanou ke šlehání.Tohle spolu rozmícám a ihned tam nechám rozpustit máslo.Do druhého dne nech krém tak,další den jej mírně nahřej a vyšlehej.Stoč do rolády.
pařížský krém-smetana ke šlehání s cukrem krupice,ztuženým tukem se uvede k varu,do vařící směsi přidáme osáté kakao a pak čokoládu.Dalí den krém nahřeji a vylehám.
Tímto krémem natři trochu odřezaný pásek a přilep jej na horní stranu rolády.Pak nech ve ztuhnoíut a potáhni čokoládou. Na pásek pak ihned ¨po potáhnutí přilep proužek z marcipánu.Pak už můžeš krájet a jednotlivé kousky zdobit.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý 21. září 2021
svátek slaví Matouš, zítra Darina

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2021 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.