Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Ledová Tříšť'

Od: Michal Vágner

Vloženo: 16.05.2007 10:14:24

No tak to je úplný nesmysl. Já beru instantní směsi a nikdy jsem je nevařil. Ve stroji vydrží 3 dny a nic se tam nemůže zkazit!!!! Není tam žádné mléko nebo něco co by se mohlo zkazit!!!! Pravda je, že nejlepší tříšť je přímo z ovoce, ale to tady nikdo nezaplatí!!!

Nemají sice 28 příchutí, ale nejprodávanějších je stejně tak 8. Více už je zbytečné. Je jasné, že to není přímo z ovoce, ale nemám nespokojeného zákazníka a cena je taky super!!!

Je to super spolupráce, protože mi dodávají kompletní servis. Letos jsem si vzal třetí tříšťák - beru směsi, kelímky, brčka a nemusím se o to vůbec starat. Ještě před 3 roky jsem byl vůči tříšti skeptický, ale myslím si, že je to větší kšeft než zmrzlina!!!Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý úterý 6. června 2023
svátek slaví Norbert, zítra Iveta a Slavoj

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2023 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.