Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Točená zmrzlina'

Od: Katka

Vloženo: 09.05.2007 21:49:27

Ahoj, to nevím. Vím je to, že nezáleží na tom, kolik obyvatel má vesnice, ale jakou zmrzlinu děláš!!!

Já mám kamarádku, ta má stoj ve vesnici, která má cca 2700 obyvatel a jde ji to super. Záleží na tom, co si od toho slibuješ. Já bydlím ve městě, které je větší, ale zase nás je tady více a tak se ti zákazníci rozletí mezi všechny. Na druhou stranu jsem ta, že nešetřím na kvalitě a točím zmrzlinu kvalitní a dávám docela velké porce. Mě je to jedno, jestli mě to stojí 3 Kč nebo 4!! Zákazník si toho ale všimne a chodí raději ke mě. To je můj názor.

Určitě je to investice ne na jeden rok, ale nedoporučuji starší stroj. Já se takhle už jednou spálila. Koupila jsem stroj od Karpíka za 125.000,- a za dva měsíce mi odešly čerpadla. Za jedno chtěli 45.000,-. Takže jsem vyléčená. Teď jsem spokojená a musím zaklepat, vše funguje...

Určitě se neboj toho, že jsi z malé vesnice!!!
Hodně štěstí přeje Katka...


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je úterý úterý 25. června 2024
svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.