Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Marlenka'

Od: Vla´dka

Vloženo: 11.10.2017 16:44:15

Klíd, to je úplně snadné. Nad parou roztopím 1 máslo, 400 g cukru krupice, 4 lžíce medu a trošku mléka, až je směs roztopená pak si nezmu šlehač a vleju do směsi 4 vejce , 1 prášek do pečiva a 400 g hladké mouky. Hned to rozdělím v tenoulinké vrstvě na 3 plechy s pečícím papírem a dám postupně upéct, tak 5 minut jeden-až začne od kraje hnědnout, pak sundám z papírem z plechu a nechám vychladnout.
Krém: uvařím 2 pudingy karamelové s 1/2 l mléka, vychladím, vyšlehám 1 máslo a do nej zašlehám karamelové salko a puding. Promažu placky a je to. Celé i s plechem zabalím do potravinové folie a nevhám uležet, nakrájím a sním. Dobrou chuť.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pátek pátek 1. března 2024
svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.