Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Proč končí cukrárny?'

Od: libka

Vloženo: 08.09.2017 8:13:39

Ja mam tedy prodejnu - kavarne se zakusky , zmrzlinou a cukrovinkamise vzdy rikavalo cukrarna. Lidi maji zkratka tento nazev k tomuto obchodu zažity a to dalsi byrokraticke narizeni nezmeni, nezlobte se. Vyroba je cukrarstvi. Je to i podle slovniku stejně jako pekarna a pekarstvi - tak to jen nazvoslovi. A jak to jde? Jak vysoko si date latku, tak vysoko musite skakat, to plati vzdy a vsude. Radeji nabidnout o neco mene produktu, ale mit vzdy cerstve, kvalitni kavu, perfektne cisto a stale usmev. Kdyz takovy obchudek provozuji sama, jen na prazdniny mam brigadniky, je to docela makacka a verte mi, ze na peceni uz neni energie.
Fandim vsem kdo chteji podnikat. Vylecila jsem se z rakoviny a otevrela si tento maly obchudek- cukrarnu- kavarnu, kterre vy tady napadate. Ale ja to tu mam rada, prace me unavuje, ale těší a lidi jsou za tuto malou CUKRARNU radi :-)


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pondělí pondělí 22. dubna 2024
svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.