Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Proč končí cukrárny?'

Od: David

Vloženo: 06.02.2017 14:39:40

BOhužel může za to celková dnešní politika, ihned bych obnovil chráněné dílny a ostatní veškeré práce tady v děčíně v ústeckém kraji, protože podle mě měli češi tenrkát opravdu klidnější život, ale dnes máme život už náročnější, a může za to jen politika, ještě že tam je paní volfová z české suverenity, která tohle všechno zachání, a věřte mi že ano.
Bohužel musím být takový, dnešní politika je vážně čím dál horší a horší, než co byla tenrkát v 90.letech a věřte mi tolik starostí nebylo.
Jen to chce se podívat někdy do historie, čím jsme si češi opravdu prošli, a prošli jsme si moc krásným životem, dneska je to všechno na ...., a .....


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je pondělí pondělí 22. dubna 2024
svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.