Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Zmrzlinove stroje USA'

Od: Frydex

Vloženo: 29.06.2014 0:25:13

zdravím,
čirou náhodou jsem zabrousil na tyto stránky a jsem nucen vám odpovědět na váš příspěvek.Jsem pravděpodobně jeden z prvních majitelů amerického stroje Electro freeze, když se začaly u nás prodávat, jestli se nemýlím v r.2006.Další jsem zakoupil o dva roky později.Ten první je chlazen vodou, druhý vzduchem.
Musím konstatovat, že po počátečních drobných potížích způsobených ne zcela dokonalým vyzkoušením přízpůsobení strojú na rozvod 400V v síti ČR jsem za ta léta neměl se stroji žádné vážnější a tudíž nákladné problémy.
Každý rok před sezonou pouze preventivně vyměním speciální hadice ve zmiňovaných čerpadlech, i když by pravděpodobně ještě třeba vydržely.Jedna hadice tuším stojí cca 200.-Kč.
Do zmrzlin používám rozmixované ovoce,představa že jadérka z jahod budu celou sezonu prohánět zubovým čerpadlem mi nahání husí kůži protože by mě to stálo cca 80000.-za nová čerpadla.
Letos jsem poprvé vyměnil stírací destičky na míchadlech, protože se obrousily - po 8 letech,investice na jeden stroj asi 3500.- Kč.
To byly jediné moje investice do oprav strojů, jinak pouze občas servisní porada s technikem po telefonu.
Stroje jsou opravdu "blbuvzdorné", může je obsluhovat skoro i cvičená opice, vím o čem mluvím, několik jsem jich na brigádě měl.Pokud se chcete o zkušenosti podělit, klidně se ozvěte, můžeme si vyměnit i telefon.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 28. února 2024
svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.