Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Zmrzlinové stroje'

Od: Honza

Vloženo: 26.05.2014 10:00:39

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s levnějšími stroji na výrobu zmrzliny? Rozhodli jsme se pro koupi stroje, ale jelikož bude stroj provozován v shopu čerpací stanice, nepředpokládá se, že by byla výtoč taková, aby se vyplatilo investovat do stroje dražšího než 150 tis. Kč. Ze zmrzlinových strojů nás oslovil dle parametrů a jednání prodejce stroje Yeti XL od firmy Koval a BQ 332 od firmy 2000 On-line. Nemáte někdo zkušenosti s těmito stroji? Především se nám jedná o obsluhu, poruchovost a servis těchto strojů.
Dále jsme našli stroj i na výdej 3. druhů zmrzliny a dvě míchané s pěti pákami značky Protlex od firmy Pantuma, která ovšem prodává asi úplně všechno včetně sanity atd. :-)
Poradí někdo jaký stroj vybrat v cenové hladině cca 100.000,- Kč?
Předem děkuji.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 24. dubna 2024
svátek slaví Jiří, zítra Marek

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.