Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Převoz dortu'

Od: Hromada

Vloženo: 25.06.2013 8:27:43

Tak pokud nemáte auto chlaďák, tak máte v zásadě tři možnosti. Pokud máte dobré a klimatizované auto, tak to převezte v thermoboxu určeném přímo na svatební dorty - v prodejně, která zde má reklamu, ho mají kolem 6 000,- Kč. Pokud se dort dostatečně nachladí, tak v tom thermoboxu a v klimatizovaném autě na minimum může vydržet.
Druhou možností je zaplatit profesionální přepravu chlaďákem.
Pokud se vám však nevyplatí ani do jedné možnosti investovat, tak vám poradím třetí možnost z naší zkušenosti.
Můžete svatební dort sestavit až na místě a to z částí, které převážíte v !klimatizovaném! autě v thermoboxech, které můžete nakoupit například v Makru. Do dalšího boxu pak dáte potřeby na zdobení. Takto jsme kdysi převáželi dort i 200 km a celkem v pohodě. Děláme to tak často i dnes, i v autě - chlaďák. Ono na našich silnicích ty dorty totiž dost trpí i v chlaďáku a sestavení dortu na místě je nejlepší variantou a má největší efekt.
V žádném případě však nedoporučuji převážet dort v celku a odhalený v autě. Když v srpnu vykoukne sluníčko, tak často stačí i 30 minut a malér je na světě.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je středa středa 28. února 2024
svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.