Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek ''

Od: Max

Vloženo: 26.04.2013 11:15:14

Ještě jedna věc pane Hromada. Nevím co Vás opravnuje k tomu, že kontaktujete a obtěžujete lidi a vyžadujete se nějakých dokladů a dokumentací. Co je vám vlastně do toho??? Proč si nehledíte svého a neděláte to co umíte? Teda jestli vůbec něco umíte. A ještě by mě zajímalo proč se vydáváte v mailové korespondenci za pracovníky živnostenských úřadů a hygieny? Není to podvod??? A tím pádem trestný čin??? Neříkám, že se tak představujete ve všech případech , ale co jsem si přečetl tak jste se tak více lidem představil. Docela by mě zajímalo jak ty lidi kontaktujete a a říkáte si o dokumenty a účty, jako normální člověk to dělat nemůžete to by vás poslali do pr..dele, tak potřebujete dostat na důležitosti, že?
Nevím, že vás baví a máte tolik času sedět pořád u počítače a projíždět celý net jenom proto, abyste našel nějaký inzerát na jehož základě obtěžujete, udáváte a máte z toho ještě radost jak se zbavujete konkurence ( podle vás ) a jak lidem ubližujete. Vy nemáte dost své práce? To se pak nedivte, že krachujete když děláte místo pořádné práce blbosti. Máte z toho radost??? Že vám není hanba. Co z toho máte? Asi radost z toho, že když nejde práce vám tak nesmí jít nikomu, že. Docela by mě zajímalo jméno vašeho podniku.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je sobota sobota 24. února 2024
svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.