Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Černé cukrárny'

Od: Max

Vloženo: 26.04.2013 11:07:10

Pane Hromado. Ne já nikde svoje výrobky pro cizí neinzeruji a ani jste mě nikde nekontaktoval, ale chodím na stejné stránky a potkávám se s lidmi kterří pečou pro známé které jste kontaktoval. Já peču jen pro rodinu , pro nikoho jiného ne.
Také by mě zajímalo jestli jste zaměstnaný, protože totlik času který musíte vložit do udávání ostatních lidí musíte někde vzít. Nevím co z toho máte obcházet úřady a udávat a nebo posílat maily každému koho najdete na netu, že peče dorty. Asi máte malé sebevědomí tak si ho musíte nějak zvednout. Jestli jste cukrář a máte cukrárnu tak vám můžu říct jediné. Dobrý cukrář nepotřebuje takové praktiky, já si myslím, že vy jako cukrář asi za moc nestojíte, protože jinak byste se nemusel snížit k něčemu takovému. Ale holt každý máme své koníčky, že? Někdo rád sportuje a někdo zase rád udává druhé. Jeden to dělá pro radost a druhý to dělá ptoto, že je tak ubohý a má potřebu ubližovat lidem. Abych řekl pravdu, je mi vás líto.


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle neděle 19. května 2024
svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.