Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Černé cukrárny'

Od: Hromada

Vloženo: 24.04.2013 11:50:55

Ještě pro Marcipánovou o makrónkách. Když jsme tenhle dnes hit zaváděli, tak jsem se o něm dost pohádal s prodavačkama. Prej to nejde a lidi to nekupujou. Lidi to však prostě jenom neznali. Počkal jsem si až si přišla policajtka pro pravidelnou dávku sladkostí a místo koblih a větrníků jí nabídl makrónky. Zkusila to a pak ještě další lidé, kterým jsme to doporučili. Dneska na nich máme slušné tržby.
Proč to píšu? Když zavádíte novinky, tak musíte mít také dobré prodavačky, které musíte dobře zaplatit. To také stojí hromadu peněz.
Myslím, že například ve Francii problém s černými cukrárnami nemají. Proto jsou asi také někde jinde než u nás. Ono je to vždycky především o penězích!


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle neděle 19. května 2024
svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.