Cukrář.cz

ReklamaPřidat příspěvek do diskuse


Odpovídáte na příspěvek 'Re: Černé cukrárny'

Od: Hromada

Vloženo: 15.04.2013 15:58:08

Přesně tak, souhlasím s tím co napsal Kaprál!
Já tady nebojuji primárně s černými výrobci, ale s kontrolory, kteří šikanují nás poctivé výrobce, ale na černé kašlou.
Zatím sem neposlal jediné /udání/ oznámení, kdy bych konkrétně uvedl jméno a příjmení černého výrobce. I když se to dá snadno zjistit. Černí výrobci jsou například tak drzí, že klidně inzerují na Bazoši, uvedou své telefonní číslo a stejné číslo pak mají i na kontaktním listu např. do zaměstnání - to je na googlu práce na 5 minut!
Opakuji nikdy jsem však kontrolním orgánům nedal podnět na konkrétního člověka /jméno/, vždy jsem je jen upozornil obecně na existenci tohoto jevu /inzerce/ a čekal na jejich reakci. Tou je neuvěřitelná netečnost.
Můžete mne mít za udavače, ale když uvidím na silnici auto bez SPZ, tak také zavolám policii - ne na konkrétního člověka, ale na nebezpečné auto!


Jméno či přezdívka: 
E-mail: 
 
Nadpis: 
Text příspěvku: 
 
  
 
Upozornění:
Nepoužívejte ve vašem příspěvku odkazy začínající "http://", takovéto příspěvky nebudou zveřejněny!
Tato diskuzní rubrika je vyhrazena všem uživatelům tohoto portálu. Proto žadatelova žádost o poskytnutí informací pouze pro jeho osobu, a to prostřednictvím mobilu, mailu, icq apod. bude vymazána. Stejně tak informace mající reklamní, či komerční charakter nebo příspěvky, které by byly vulgární, urážející či jsou v rozporu s dobrými mravy či platnými zákony ČR.
Dnes je neděle neděle 19. května 2024
svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Top 5 měsíce

Reklama

Reklama Eiskon

Reklama

Reklama

(c) 2001-2024 Větrník, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Kurzovka.