Článek ze serveru Cukrář.cz (www.cukrar.cz)


Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Větrník, s.r.o.
Upozornění: Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení spol. Větrník, s.r.o.
Takto vytištěná stránka není dokladem shody vytištěného textu se skutečným článkem a jako taková nemůže ani být použita.


Švédsko neí pouze kvalitní ocel

Autor: Jiří V. Řezáč
Datum vydání: 12.4.2021
URL: http://www.cukrar.cz/show.asp?id=4728

Švédsko není pouze symbolkvalitní oceli, ale i gastronomie, tentokrát v zaměřeníse na sladké řemeslo. Prohlédněme si švédskou tvorbu na gastronomické olympiádě.

Švédsko není pouze symbolkvalitní oceli, ale i gastronomie, tentokrát v zaměřeníse na sladké řemeslo. Prohlédněme si švédskou tvorbu na gastronomické olympiádě.
Obhájci nejednoho olympijského vítězství přijíždí na každé olympijské klání se záměrem výstupu na kulinářský Olymp. Značčnou konkurencí jim je další skandinávský tým, kterým je Norsko. dávající v průběhu meziolympijské přípravy o soběnáležitě znát vysoce kvalitní soutěžní prací dotvrzenou objemnou sbírkou mezinárodních zlatých úspěchů.
Diváckou lahůdkou  olympiády bylo sledovat souboj obou skandinávských kulinářských titánů, kteří na každém světovém gastronomickém kolbišti na sebe váží největší pozornost. Švédský tým přijíždí jako jeden z horkých favoritů, kdy jejich příprava tradičně spočívá v absolutní promyšlenosti jednotlivých detailů, která se prezentují kompoziční jednolitostí.

  
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                         Ukázky soutěžících - jednotlivců

 
 
 
 


 

Vytisknuto dne 16.5.2021 ze serveru
Cukrář.cz (www.cukrar.cz)
Konec článku