Článek ze serveru Cukrář.cz (www.cukrar.cz)


Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Větrník, s.r.o.
Upozornění: Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení spol. Větrník, s.r.o.
Takto vytištěná stránka není dokladem shody vytištěného textu se skutečným článkem a jako taková nemůže ani být použita.


Medvídek Pú-kanec: medová bomba od Mixitu

Autor: Adéla Flajšarová
Datum vydání: 23.10.2013
URL: http://www.cukrar.cz/show.asp?id=1893

Křupavý základ mixu Medvídka Pú-kance tvoří medové cornflakes s oříšky, ovesné lupínky a špaldové pukance. Med je zásobárnou energie, díky které (nejen) včely přečkávají zimu a v sezóně jsou pak zase fit.

fiogf49gjkf0d

Mixit.cz namíchal novou pohádkově dobrou směs pro všechny milovníky sladkého, které sem tam hryže řádně oslazené svědomí. Medvídek Pú-kanec je totiž kompromisem mezi hříšným mlsáním a zdravou snídaní. Chutná a voní po medu, křupe díky pukancům a spolehlivě po ránu nakopne i medvědí spáče.
Křupavý základ mixu Medvídka Pú-kance tvoří medové cornflakes s oříšky, ovesné lupínky a špaldové pukance. Med je zásobárnou energie, díky které (nejen) včely přečkávají zimu a v sezóně jsou pak zase fit. Těšit se můžete také na moruši, která je považována za účinný antioxidant, a brusinky, noční můru všech infekcí. Shrňme si to, medové müsli je prostě tou nejlepší výzbrojí proti zimním neduhům a kromě toho budete fit jako včelky zjara.
S Medvídkem Pú-kancem ve spíži nebudou moct děti ani dospělí dospat rána, jen aby už na ně čekala jejich oblíbená snídaně. A ty nejodolnější spáče určitě probudí křupání pukanců a zvuky „mňam“ od jídelního stolu. Nebojte, nemažeme vám med kolem pusy. Obyčejné müsli z obchoďáku pú-kne závistí! Odborníci z Mixitu ale doporučují uskladňovat směs ve spíži v dobře utěsněném tubusu. Medvídek Pú-kanec sice láká hlavně lidi, ale kvůli precedentnímu případu nejmenované pohádkové postavičky nemůžeme ručit ani za případnou návštěvu medvědů.
Mixit Medvídek Pú-kanec, 600 g, 139 Kč.
Složení: kukuřičné vločky s medem a arašídy, pukance špaldové s medem BIO, ovesné lupínky křupavé, vláknina (pšeničné otruby, pšeničná a kukuřičná celozrnná mouka a glukóza, ječný slad, lecitin, sušené mléko, rostl. olej, skořice), moruše, brusinky (přislazené)


Vytisknuto dne 8.5.2021 ze serveru
Cukrář.cz (www.cukrar.cz)
Konec článku