Článek ze serveru Cukrář.cz (www.cukrar.cz)


Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Větrník, s.r.o.
Upozornění: Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení spol. Větrník, s.r.o.
Takto vytištěná stránka není dokladem shody vytištěného textu se skutečným článkem a jako taková nemůže ani být použita.


Cukrářský sraz v Liberci

Autor:
Datum vydání: 22.1.2007
URL: http://www.cukrar.cz/show.asp?id=920

Hotel Centrum Babylon Liberec se 27.1.2007 stane dějištěm celostátní Valné hromady Asociace kuchařů a cukrářů České republiky. Asociace sdružuje více než 1200 kuchařů a cukrářů z hotelů, restaurací i společného stravování.

fiogf49gjkf0d

Hotel Centrum Babylon Liberec se 27.1.2007 stane dějištěm celostátní Valné hromady  Asociace kuchařů a cukrářů České republiky. Asociace sdružuje více než 1200 kuchařů a cukrářů z hotelů, restaurací i společného stravování. Jejím hlavním posláním je vzdělávat své členy, proto bude sobotní odpoledne patřit i zajímavým odborným přednáškám.  Z témat bezplatných seminářů jako jsou např.  „Bio potraviny v moderní kuchyni “, „ Moderní  restaurační dezerty“ nebo „Pivo v gastronomii“  si jistě vybere každý.
Večer bude patřit zábavě, v sále EXPO se bude konat  již XVI. reprezentační ples AKC ČR.  Hostům uvaří  menu, které je v ceně vstupenky,  spolu s  kuchaři  hotelu Centrum Babylon i  naše nejlepší soutěžní týmy, při obsluze budou získávat odbornou praxi studenti SŠ gastronomie a služeb Liberec. Na semináře i ples jsou zváni všichni  gastronomové i příznivci kuchařského řemesla.
Hlavním partnerem plesu je již tradičně Vitana,a.s., partnerem plesu je pro letošní rok hotel Centrum Babylon,a.s.
Veškeré informace a podrobný program na http://www.akc.cz/
mailto:sekretariat@akc.cz 

 


Vytisknuto dne 12.8.2020 ze serveru
Cukrář.cz (www.cukrar.cz)
Konec článku