Článek ze serveru Cukrář.cz (www.cukrar.cz)


Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Větrník, s.r.o.
Upozornění: Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení spol. Větrník, s.r.o.
Takto vytištěná stránka není dokladem shody vytištěného textu se skutečným článkem a jako taková nemůže ani být použita.


„CUKRÁŘ ROKU 2004“

Autor: red
Datum vydání: 1.11.2004
URL: http://www.cukrar.cz/show.asp?id=664

3.-5.11.2004 ve veletržním paláci v rámci VI.ročníku veletruhu HORECA.
Celé tři dny propojí finále dalšího ročníku odborné soutěže O cukráře roku organizovaném Asociací kuchařů a cukrářů ČR.

fiogf49gjkf0dodborná soutěž

„CUKRÁŘ ROKU 2004“

3.-5.11.2004
ve veletržním paláci v rámci VI.ročníku veletruhu HORECA

Více o veletrhu:
                                                                     

HORECA - VI. veletrh pro hotelnictví a gastronomii                     

Veletrh HORECA se opět uskuteční v prostorách Veletržního paláce v Praze v termínu od 3. do 5. 11. 2004. Tentokrát bude rozšířen o další projekt – Celostátní setkání majitelů a provozovatelů ubytovacích a stravovacích zařízení HOREKAFEST, jehož spoluorganizátorem je Sdružení HO.RE.KA ČR.
Svátek hotelnictví a gastronomie, organizovaný vždy na podzim v Praze, nabývá na rozměru a na českém trhu nadále upevňuje pozici. Projekt – veletrh HORECA, konference Horeca, sommeliérská soutěž TROPHÉE BOHEMIA SEKT a Celostátní setkání HOREKAFEST – bude velice úzce organizačně provázán. To posílí oslovení odborné veřejnosti a jeho celkovou propagaci.
Organizátor veletrhu – společnost AC EXPO s. r. o. – opět připravuje Magazín HORECA pro rok 2004. Minulé vydání se setkalo s velkým ohlasem. Podařilo se publikovat opravdu prestižní a ojedinělý katalog, který se stal skvělou prezentací firem podnikajících v hotelnictví a gastronomii.
Rámcový program veletrhu je již pevně stanoven. První den veletrhu, 3. 11. 2004, bude souběžně s veletrhem v TOP Hotelu Praha probíhat konference Horeca. Ve Veletržním paláci se opět utkají finalistky soutěže MISS HORECA. První den budou hodnoceny přihlášené exponáty - výrobky a služby v tradičních soutěžích EXPONÁT HORECA a DODAVATEL HO.RE.KA ČR
Druhý den bude zahájeno Celostátní setkání majitelů a provozovatelů ubytovacích a stravovacích zařízení HOREKAFEST. Součástí bude Valná hromada Sdružení HO.RE.KA ČR.

Celé tři dny propojí finále dalšího ročníku odborné soutěže O cukráře roku organizovaném Asociací kuchařů a cukrářů ČR.

kontakt:
AC EXPO s. r. o.
Dukelských hrdinů 47
170 17  Praha 7

www.horecaexpo.cz   


Vytisknuto dne 12.8.2020 ze serveru
Cukrář.cz (www.cukrar.cz)
Konec článku