Článek ze serveru Cukrář.cz (www.cukrar.cz)


Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Větrník, s.r.o.
Upozornění: Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení spol. Větrník, s.r.o.
Takto vytištěná stránka není dokladem shody vytištěného textu se skutečným článkem a jako taková nemůže ani být použita.


Host Miláno 2019: stojí za návstěvu

Autor: Martin Kolouch
Datum vydání: 10.6.2019
URL: http://www.cukrar.cz/show.asp?id=3512

Výstava Host patří mezi největší na světě, rozumné minimum pro její návštěvu představují dva dny. Klidnější atmosféru a více času k diskusi na poskytuje klasicky poslední den akce, obvykle za cenu nepřítomnosti vyššího managementu vystavovatelů.Výstaviště na severozápadě Milána v oblasti Rho-Pero, v jehož sousedství probíhalo EXPO 2015, bude letos již tradičně dějištěm mezinárodního veletrhu Host, tentokrát v termínu od 18. do 22. října.
Návštěvu lze doporučit každému, kdo se zajímá o celosvětové novinky v oblastech, na které se akce zaměřuje - za všechny jmenujme vybavení pro gastronomii, cukrářskou výrobu, zmrzlinu, přípravu kávy, pekařství ... Zaujmout klienty se bude snažit více než dva tisíce vystavovatelů z více než padesáti zemí světa.
Výrobci, kteří významněji exportují na náš trh, mívají velmi často na stáncích k dispozici pracovníky svých zastoupení v České republice, což zjednodušuje komunikaci a usnadňuje navázání spolupráce.
Zapomenout nelze na naše výrobce, kteří často právě do Milána jezdi prezentovat nové modely svých výrobků, když k tomuto účelu aktuálně žádný veletrh v tuzemsku neposkytuje adekvátní podmínky. 
 

Těšit se návštěvníci mohou na stabilně kvalitní a bohatý doprovodný program, plný atraktivních soutěží a odborných prezentací. 
Výstava Host patří mezi největší na světě, rozumné minimum pro její návštěvu tedy představují dva dny. Klidnější atmosféru a více času k diskusi na stáncích poskytuje klasicky poslední den akce, obvykle za cenu nepřítomnosti vyššího managementu vystavovatelů.
Katalog vystavovatelů včetně kvalitního vyhledávacího systému najdou zájemci o návštěvu na webu výstavy. 
Cestu na výstavu lze letos spojit s návštěvou 58. bienále výtvarného umění, probíhajícího až do 24. listopadu v Benátkách, dobře dostupných z Milána po dálnici vozem nebo autobusem. 


Vytisknuto dne 16.9.2019 ze serveru
Cukrář.cz (www.cukrar.cz)
Konec článku