Článek ze serveru Cukrář.cz (www.cukrar.cz)


Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Větrník, s.r.o.
Upozornění: Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení spol. Větrník, s.r.o.
Takto vytištěná stránka není dokladem shody vytištěného textu se skutečným článkem a jako taková nemůže ani být použita.


Festival Gastro Tour 2018

Autor: Martin Kolouch
Datum vydání: 9.10.2018
URL: http://www.cukrar.cz/show.asp?id=3408

Festival Gastro Tour 2018 proběhl již tradičně souběžně s veletrhem For Gastro & Hotel ve výstavním areálu PVA EXPO v pražských Letňanech, tentokrát v termínu od 4. do 7. října 2018.

Festival Gastro Tour 2018 proběhl již tradičně souběžně s veletrhem For Gastro & Hotel ve výstavním areálu PVA EXPO v pražských Letňanech, tentokrát v termínu od 4. do 7.  října 2018. 

Pro odborné návstěvníky připravil organizátor, agentura T&M Creative, rozmanitý čtyřdenní program. 

V jeho rámci seznámil posluchače s principy výroby zmrzliny v několika přednáškách pan Petr Čaněk, partrnerem B - v diskusi mu byl neúnavný propagátor zdravé výživy Ing. Zdeněk Hladík, který se ujal role moderátora.

Odborným partnerem a spolupořadatelem Gastro Tour je Asociace kuchařů a cukrářů ČR, součástí programové zóny v tomto ročníku byla i prestižní soutěž AKC ČR – Cukrář roku - Hollandia Cup. 


Vytisknuto dne 14.8.2020 ze serveru
Cukrář.cz (www.cukrar.cz)
Konec článku