Článek ze serveru Cukrář.cz (www.cukrar.cz)


Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Větrník, s.r.o.
Upozornění: Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení spol. Větrník, s.r.o.
Takto vytištěná stránka není dokladem shody vytištěného textu se skutečným článkem a jako taková nemůže ani být použita.


Belgický tisk nabádá vždy omývat plechovky s nápoji

Autor: Radim Řezáč
Datum vydání: 13.6.2002
URL: http://www.cukrar.cz/show.asp?id=277

Před napitím vždy umyjte plechovku, která nápoj obsahuje. Pitva nedávno záhadně zesnulé osoby totiž ukázala, že oběť se napila z plechovky, která byla potřísněna krysí močí, která je prudce jedovatá

fiogf49gjkf0d
Před napitím vždy umyjte plechovku, která nápoj obsahuje. Pitva nedávno záhadně zesnulé osoby totiž ukázala, že oběť se napila z plechovky, která byla potřísněna krysí močí, která je prudce jedovatá, napsal dnes belgický deník La Libre Belgique bez uvedení jména firmy a místa tragédie.
List upřesnil, že tato moč obsahuje smrtelně jedovaté mikrospirochety rodu Leptospira. Nápoje v plechovkách zůstávají často před dopravením do obchodu ve skladech, kde se pohybují krysy. S žádným čištěním se přitom nepočítá před jejich uvedením do prodeje, napsal tento nejvýznamnější valonský deník.
S odvoláním na odborníky poznamenal, že mnohé plechovky s nápoji jsou pokryty větším množstvím bakterií a choroboplodných zárodků než veřejné záchodky! "Nezapomínejte proto je vždy umýt vodou a dobrým čistícím prostředkem dříve, než je přiložíte ke rtům," upozornil list.


Vytisknuto dne 8.2.2023 ze serveru
Cukrář.cz (www.cukrar.cz)
Konec článku