Článek ze serveru Cukrář.cz (www.cukrar.cz)


Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Větrník, s.r.o.
Upozornění: Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení spol. Větrník, s.r.o.
Takto vytištěná stránka není dokladem shody vytištěného textu se skutečným článkem a jako taková nemůže ani být použita.


Jak bude vypadat dort pro SuperStar?

Autor: Zuzana Albrechtová
Datum vydání: 21.10.2009
URL: http://www.cukrar.cz/show.asp?id=1297

Dvounárodní zpěvácká soutěž v hledání nových talentů SuperStar, se bude prezentovat cukrářským výrobkem v podobě slavnostního dortu.
Jeho podobu můžete spatřit v pořadu Snídaně s Novou ve čtvrtek 22.10. v 7:40 hodin na stanici Prima.

fiogf49gjkf0d


Jak bude vypadat dort pro SuperStar? ... dívejte se !!!
Ve čtvrtek 22.10. 2009 Snídaně s Novou v 7:40 hodin.

Věra Slezáková, někomu ještě známá pod dívčím jménem Kocincová,reprezentuje Asociaci kuchařů a cukrářů ČR v  mezinárodní pěvecké soutěži v hledání nových talentů
a připravuje dort pro finalisty soutěže Česko Slovenská SuperStar!!
Cukrářské tvůrkyni, mající zkušenostni z několika našich předních regionálních týmů, byl svěřen úkol vytvoření slavnostního dortu, který bude předán nejúspěšnějšímu účastníkovi populární pěvecké soutěže.
I vy máte možnost být při tom, kdy bude tento dort vznikat a prostřednictvím televize Prima v uvedený den a dobu být přítomeni prostřednictvím pohledu při jeho vzniku.
Přejeme Věře Slezákové úspěšnou tvůrčí intuici a jistou ruku v umělecké tvorbě pří přípravě tvorby sladké ceny v reprezentaci cukrářského oboru, který budou sledovat tisícové davy prostřednictvím televizního přenosu.


Vytisknuto dne 4.3.2021 ze serveru
Cukrář.cz (www.cukrar.cz)
Konec článku